Karrier

Dolgozz nálunk!

A RedWood Holding-ot a CIJ Awards 2018 Hungary ingatlanpiaci megmérettetésen a szakma az év legdinamikusabban fejlődő, leginnovatívabb fejlesztő cégének választotta. Folyamatosan bővülő, nívós projektjeinknek köszönhetően rengeteg fejlődési lehetőséget, kihívást kínálunk az alábbi munkakörökben.

Munkahelyi Mérnök

Főbb feladatok:

  • Tervek, mennyiségi, minőségi, ellenőrzése
  • Ajánlatkérő dokumentációk előkészítése, összeállítása
  • Vállalkozói adatbázis kezelése
  • Ajánlatkérő dokumentációk megküldése potenciális vállalkozók felé
  • Beérkezett ajánlatok feldolgozása, kiértékelése,
  • Döntés előkészítő dokumentáció összeállítása
  • Műszaki kapcsolattartás a projektekben résztvevő valamennyi szereplővel
  • Projektek műszaki dokumentációinak kezelése
  • Projekt koordinációs egyeztetések szervezése, dokumentálása
  • Vállalkozói elszámolások, szerződések előkészítése
  • Műszaki dokumentációk rendszerezése, archiválása
  • Projektvezető szakmai asszisztenciája
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • legalább középfokú szakmai irányultságú végzettség
  • 3-5 releváns szakmai tapasztalat
  • AutoCad, ArchiCad, MS Projekt felhasználói szintű ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • proaktív szemléletmód, csapatmunka

Kapcsolat

Redwood Real Estate Holding

1011 Budapest, Szilágyi Dezső tér 1.

+36 30 600 7868
office(at)redwoodholding(dot)hu